Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.


 

Współpraca

 

                         

 

To prawda że, szkolenie na najwyższym poziomie jest prawdziwą sztuką. Sposób przekazywania informacji, zwrócenie uwagi na kwestie kłopotliwe, interakcja i wzbudzenie zainteresowania są równie istotne, co zasoby wiedzy teoretycznej.

Athlete Performance jest skrupulatnie dobraną odpowiedzią na często niewystarczający poziom świadczonych usług szkoleniowych w branży fitness & wellness w dzisiejszym standardzie.

W swoich założeniach kierują się holistycznym podejściem do problemów człowieka XXI wieku. Zakres rozwoju i tematyki oferowanych kursów skupia się na czterech składowych sukcesu treningowego. Zaliczamjąc do nich odpowiednio:


*Metodykę treningu

*Dietetykę, suplementację i endokrynologię

*Regenerację, prehabilitację, rehabilitację

*Przygotowanie mentalne

 

Bazowym, proponowanym szkoleniem przez firmę szkoleniową Athlete Performance jest Athlete Performance IFAA Personal Trainer, jednak istnieje również możliwość ukierunkowania się w danej specjalizacji i pogłębiania wiedzy w wybranym zakresie poprzez szkolenia tematyczne.

Gwarancja najwyższego poziomu szkolenia, kopalnia wiedzy w gronie ekspertów – tylko w Athlete Performance.

Siłą napędową zespołu jest autorytet w kwestii treningu funkcjonalnego – Agata Korzemiacka. Mimo tego każdy członek kadry jest jej niezbędnym elementem i prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie.

Dzięki kompleksowemu zestawieniu szkoleniowców, dobranych pod względem uzupełniających się wzajemnie umiejętności oraz zakresu wiedzy, działamy synergistycznie aby oddać w ręce kursantów, to co najważniejsze – pasję, profesjonalizm i zaangażowanie. Każdy z naszych szkoleniowców jest praktykiem i zajmuje się zwykłymi ludźmi, jednocześnie kompletując równie cenne doświadczenia w oparciu o prace ze sportowcami. Dopiero takie zestawienie obserwacji i wniosków pozwala wyciągnąć maksimum korzyści dla obu z powyższych światów. To z kolei przekłada się na bezcenną wartość merytoryczną proponowanych szkoleń i odpowiednie kwalifikacje ich absolwentów.

Patronatem głównym Athlete Performance jest IFAA Polska.

Swedish Supplements zachęca do udziału w szkoleniach wszystkich entuzjastów zdrowego trybu życia oraz osoby, które mimo podjętych wcześniej kursów nie są przekonane, co do swoich kompetencji.

 

Postaw na doświadczenie i jakość potwierdzone wynikami, wybierz Athlete Performance i bierz przykład z najlepszych!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl