SPALACZE

Go Hard 2.0 / Cutter / CLA / DAMP V2 /

Go Hard 2.0

Suplement diety zawierający wolną L-glutaminę. Glutamina jest najpowszechniej występującym aminokwasem w organizmie. Jest to także jeden z 20 aminokwasów, które pełnią ważną rolę podczas syntezy białek. Białko jest m.in. potrzebne do utrzymania i zwiększania masy mięśniowej.


Innowacyjna receptura Go Hard obejmuje trzy bardzo silnie działające substancje, które maksymalnie podkręcą spalanie tłuszczu; Forskolinę, uzyskiwaną z pokrzywy indyjskiej (Choleus forskholii), substancję, która do niedawna klasyfikowana była jako lek w związku z jej wpływem na enzym (cyklazę adenylową), który odgrywa istotną rolę w metabolizmie komórkowym. Forskolina może zwiększać aktywność tego enzymu, co pozwala na przekształcenie gromadzonego tłuszczu w energię. Nelumbo nucifera to ekstrakt z kwiatu lotosu i szarłatu wyniosłego (Amaranthus Cruentus).

Te dwa składniki wywierają znany wpływ na energię i koncentrację – czyli to, co jest potrzebne w czasie diety i odchudzania!

• Zapewnia efekt termogeniczny

• Kontroluje i obniża stężenie cukru we krwi

• Zawiera zielona herbatę – znaną substancję spalającą tłuszcz

• Przeciwdziała odkładaniu tłuszczu w organizmie

• Zapewnia większą ilość energii i lepszą koncentrację Jedną z najsilniej działających substancji w Go Hard 2.0 firmy Swedish Supplements są ziarna zielonej kawy, które zawierają znaczną ilość kwasu chlorogenowego (CGA). CGA zmniejsza stężenie cukru we krwi, co sprawia, że mniej energii jest odkładane jako nadmiar tłuszczu, co z kolei bezpośrednio prowadzi do utraty masy ciała! Efekt termogeniczny zostaje spotęgowany przez wyciąg z czarnego pieprzu i pieprzu kajeńskiego, a uważnie dobrane dawki ECGC z zielonej herbaty, korzenia róży (Rhodiola rosea) i kofeiny zapobiegają zmęczeniu i uczuciu słabości, które mogą się pojawić podczas spalania tłuszczu oraz zwiększają energię, koncentrację i wyniki.

Dzięki takim składnikom Go hard wydaje się być bardzo skuteczny w trakcie odchudzania, zapobiegając tym samym problemom, które moją pojawić się na tej drodze! Kofeina zwiększa czujność i koncentrację. Jod przyczynia się do prawidłowego wytwarzania hormonów tarczycy oraz prawidłowej czynności tego narządu. Związek ten wpływa na prawidłowy metabolizm, w którym wytwarzana jest energia.

BARDZO DOBRZE SKOMPONOWANY FAT BURNER DLA OSÓB, KTÓRE SZUKAJĄ TYLKO NAJLEPSZYCH PRODUKTÓW!

Informacje dodatkowe

Zalecany sposób spożycia:

Dawkowanie: Spożywać trzy kapsułki dziennie, najlepiej rano. Ew 2 kapsułki rano, jedna po południu..

Ważne: Produkt zalecany jest wyłącznie dorosłym osobom aktywnym fizycznie. Suplementów nie należy stosować jako substytutu zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

Skład: Forskolina 10% (Coleus forskohlii). Różeniec górski 3% Rosavins (Rhodiola rosea). Kofeina bezwodna. Wyciąg z lotosa orzechodajnego (Nelumbo Nucifera radix semen). L-tyrozyna. Wyciąg z maliny (Rubus Idaeus). Wyciąg z zielonej herbaty standaryzowany do 95% polifenoli, 70% katechin, 45% EGCG (Camelia sinensis). 55% kwas chlorogenowy z ziaren zielonej kawy (Coffea arabica). Pieprz kajeński: 10 000 000 SHU (Capsicum annuum). Wyciąg z owoców czarnego pieprzu: Piperyna (Piper nigrum). Chlorek chromu. Jod (jodek potasu), otoczka kapsułki: Żelatyna bydlęca. Glicerol. Barwniki: dwutlenek tytanu, kwas karminowy.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci.

Najlepiej spożyć przed: Patrz wieczko słoika; data ważności dotyczy nieotwartego słoika przechowywanego zgodnie z zaleceniami.