PREWORKOUT

Vigor / The Butcher / Fucked Up New / F#cked Up PUMP / AAKG Nitro+ / SYNEPHRINE / Wake Up (kofeina) / Citrulline Malate

F#ucked Up Pump

Najpierw był F#cked Up Halo dający niezwykły zastrzyk energii z efektem mrowienia. A teraz czas na F#cked Up Pump przeznaczonego dla osób, które chcą mieć powera i uczucie pompy, ale nie lubią uczucia mrowienia. F#cked Up zawiera jeszcze coś specjalnego, co odróżni Cię od tłumu.


W każdej porcji otrzymasz skuteczną dawkę kreatyny w postaci azotanu kreatyny i argininy w postaci alfa-ketoglutaranu. Azotan kreatyny ma lepsze właściwości, ponieważ dobrze rozpuszcza się w wodzie i jest łatwo wchłaniany przez organizm. Ponadto w momencie uwalniania azotanu, azot przeniknie do naczyń krwionośnych, w których powstaje uczucie pompy. AAKG to arginina, która pobudza syntezę NO, dzięki czemu powstaje uczucie pompy. Dodatkowo produkt zawiera także siarczan agmatyny i L-norwalinę, które znane są ze swoich właściwości zwiększających pompę. F#cked up wyniesie Twoje zdolności umysłowe na wyższy poziom. Koncentracja i energia sprawi, że będziesz chciał roznieść swoje ciężary na siłowni. Sekretem jest mieszanka wyciągu ze szkarłatu wyniosłego (Amaranthus cruentus) i innych substancji, które m.in. zawierają różne pobudzające aklaloidy. Produkt zawiera także cytryńca i kofeinę, które zwiększają poziom czujności i świadomości oraz działa jako przeciwutleniacz i zwiększa ilość fosfatydylocholiny w mózgu.

Szukasz uczucia pompy? Kup F#cked Up Pump!

Informacje dodatkowe

Dawkowanie:

Wymieszać 1 miarke z 300ml wody i wypić przed treningiem. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Nie spożywać produktu późnym wieczorem ze względu na wysoką zawartość substancji o działaniu pobudzającym.

Informacje: Należy pamiętać, że produkt ten jest suplementem diety i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Należy pamiętać o znaczeniu zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Produkt jest przeznaczony dla zdrowych osób w wieku powyżej 18 lat. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią, osoby chore i przyjmujące leki powinny zawsze skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem produktu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Skład: Azotan kreatyny, arginina AKG, jabłczan trikreatyniny, arginina AKG, kofeina, lotos indyjski (Nelumbo Nucifera Gaertn radix, semen), Amaranthus cruentus (Amaranthus cruentus L. fructus, semen), norwalina, Schizandra chinensis (fructus), agmatyna, ekstrakt z pestek winogron (pestki winogron 95%), czarny pieprz (piperyna)

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci.

Najlepiej spożyć przed: Patrz wieczko słoika; data ważności dotyczy nieotwartego słoika przechowywanego zgodnie z zaleceniami.