KREATYNY

Creavolution / Creavolution Engine / Creatine Monohydrat

Creatine Monohydrat

Suplement diety zawierający 100% mikronizowany monohydrat kreatyny. Dzienne spożycie 3 g kreatyny zwiększa sprawność fizyczną podczas kolejnych serii krótkotrwałych ćwiczeń o wysokiej intensywności.


Kreatyna jest najprawdopodobniej najlepiej przebadaną substancją, która wykazuje pozytywny wpływ na siłę eksplozywną napięcia mięśni. Występuje naturalnie w czerwonym mięsie i żurawinie. Dodaje energii, której potrzebuje organizm do szybkiej i eksplozywnej aktywności mięśni.

Produkt nie zawiera zbędnych substancji wypełniających lub węglowodanów, a jedynie substancje czynne. Posiada także unikalny układ buforujący, który sprawia, że jest zasadowy i dzięki temu mniej wrażliwy na działanie kwasu żołądkowego.

Produkt ten jest idealny dla każdego sportowca, który pragnie poprawić swoją siłę eksplozywną i zmniejszyć wytwarzanie kwasu mlekowego. Piłkarze, hokeiści, lekkoatleci, kulturyści i zawodnicy dyscyplin siłowych odniosą korzyści w wyniku stosowania tego produktu.

 

Informacje dodatkowe

Zalecany sposób spożycia: Wymieszać jedną porcję (1 miarka zawiera ok. 5 g) z wodą lub innym napojem. Spożywać raz dziennie. W dni treningowe spożywać jedną porcję 30 minut przed wysiłkiem lub bezpośrednio po zakończeniu ćwiczeń. Natomiast w dni nietreningowe spożywać jedną porcję o poranku. Aby uzyskać jak najlepsze wyniki, należy pić co najmniej 2 litry wody dziennie.

Ważne: Produkt zalecany jest wyłącznie dorosłym osobom aktywnym fizycznie. Suplementów nie należy stosować jako substytutu zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

Skład: mikronizowany monohydrat kreatyny.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci.

Najlepiej spożyć przed: Patrz wieczko słoika; data ważności dotyczy nieotwartego słoika przechowywanego zgodnie z zaleceniami.