AMINOKWASY

BCAA Engine 4:1:1 / BCAA Survivor Engine 8:1:1 / L-Glutamina / Hydro Amino / Immuno Support System

BCAA Survivor 8:1:1

Suplement diety zawierający starannie dobrane aminokwasy, elektrolity i przeciwutleniacze idealny dla osób prowadzących aktywny tryb życia i sportowców. Zawiera substancje słodzące.


Informacje dodatkowe

Orzeźwiający i pyszny napój instant z BCAA. Dzięki nadzwyczajnemu stosunkowi aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach wynoszącemu 8:1:1 synteza białek staje się optymalna, a duża dawka L-leucyny i L-glutaminy sprzyja zwiększeniu masy i regeneracji. Produkt został wzbogacony w jabłczan cytruliny, który poprzez naturalne wytwarzanie azotu zwiększa przepływ krwi w mięśniach i zapewnia przyjemne uczucie pompy. BCAA Survivor zawiera także wyciąg z wiśni pospolitej, jest silnym przeciwutleniaczem, co potwierdza wysoka zawartość ORAC (12 800/100) i ciemnoczerwony kolor. Uważa się, że wyciąg ten posiada właściwości przeciwzapalne i z pewnością skraca czas regeneracji pomiędzy treningami. BCAA Survivor jest idealnym sposobem na regenerację po wysiłku fizycznym. Spróbuj już dziś, a nie zawiedziesz się.

Zalecany sposób spożycia:
Zalecany sposób spożycia: Wymieszać 1 miarkę z 300 ml wody.

Ważne: Produkt zalecany jest wyłącznie dorosłym osobom aktywnym fizycznie. Suplementów nie należy stosować jako substytutu zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

Dostępne smaki:: Gummibear Juice, Guava potion, First Aid Apple.

Skład: Skład: L-leucyna, L-glutamina, jabłczan cytruliny DL, izoleucyna, walina, kwas jabłkowy, wyciąg z wiśni pospolitej, wodorowęglan sodu, substancje słodzące: E-950, E-951, chlorek potasu, aromaty.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci.

Najlepiej spożyć przed: Patrz wieczko słoika; data ważności dotyczy nieotwartego słoika przechowywanego zgodnie z zaleceniami.